CENTRUM ZDROWIA PAWIA 8, ul. Pawia 8 +48 609 844 100 kontakt@pawia8.pl

PAWIA 8
Osteopatia · Fizjoterapia
Dietetyka · Ortopedia
Slider
Osteopatia

Osteopatia

Osteopatia jest manualną metodą diagnozowania i leczenia bólu oraz przywracania naturalnych procesów gojenia.
Ortopedia

Ortopedia

Ortopedia jest działem medycyny, obejmującym profilaktykę i leczenie zaburzeń narządu ruchu od okresu noworodkowego do późnej starości.
Fizjoterapia

Fizjoterapia

Fizjoterapia, będąca podstawą rehabilitacji medycznej, ma istotne znaczenie w leczeniu bólu oraz przywracaniu sprawności fizycznej.
Dietetyka

Dietetyka

Dietetyka jest nauką medyczną o żywieniu człowieka, obejmującą zasady żywienia, biochemiczne podstawy żywienia oraz psychologię żywienia.
Osteopata

PIOTR BALCERZAK

Do każdego pacjenta podchodzę ze zrozumieniem i współczuciem, wykorzystując zdobytą wiedzę, angażując w to wszystkie swoje siły i serce oraz zapewniając pełne bezpieczeństwo.
Specjalistka ds. odżywiania

KAROLINA NAGLAK

W pracy z pacjentem, poza opracowaniem indywidualnego jadłospisu, skupiam się również na edukacji żywieniowej, prowadzącej do zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych pacjentów.
Magister fizjoterapii, studentka osteopatii.

NATALIA KOLAT

Najczęściej pracuję z Pacjentami cierpiącymi z powodu bólów kręgosłupa i stawów obwodowych, bólów i zawrotów głowy, osobami po różnego rodzaju urazach, kontuzjach i zabiegach operacyjnych, a także z osobami uskarżającymi się na zaburzenia ze strony układu nerwowego, pokarmowego, krążeniowo-oddechowego i moczowo-płciowego.
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

LEK.MED. PAWEŁ GACKI

Cechuje mnie indywidualne podejście i empatia- tak potrzebna w moim zawodzie.

Blog

Zapalenie ucha

Infekcja ucha to niezwykle przykra dolegliwość, na jaką narażone są przede wszystkim małe dzieci. Statystycznie szacuje się, że w pierwszych latach życia zachoruje na nie co drugie dziecko, a w przypadku co trzeciego dziecka ta choroba będzie powracać.

Więcej…

Kontuzje i jak sobie z nimi radzić

MEAT i RISE jako metody usprawniania pourazowego

Moda na bycie „fit”, oprócz niewątpliwie pozytywnego wpływu na zdrowie i kondycję człowieka, niesie za sobą również ryzyko kontuzji.

Więcej…

Zadaj nam pytanie